خردجوی عزیز، لطفا پیش از شروع به تکمیل فرم زیر، لینک صفحه را کپی Copy کرده و در مرورگر کروم یا فایرفاکس یا سافاری پیست Paste کنید. سپس از داخل مرورگر فرم را تکمیل کنید. اگر مستقیم داخل اینستاگرام لینک را باز کرده و فرم را پر کنید، احتمالا به مشکل بر میخورید.

PSDx

این بخش را کامل و با دقت مطالعه کنید.

میرسیم به فرم ثبت نام

در ادامه، پرسشنامه ای آماده کرده ایم و سوالاتی از شما پرسیده ایم که دانستنش برای هدایت هر یک از شما به ما کمک می کنه و این رو باید تاکید کنم که پاسخ مثبت یا منفی به سوالات هیچ ارتباطی به انتخاب افراد برای شرکت در دوره نداره بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست. مثلا اگر حال یا گذشته به هر میزانی الکل مصرف کردی یا می کنی، معنیش این نیست که با گفتن این حقیقت من از حضور تو در کلاس جلوگیری کنم بلکه آگاه میشم که ممکنه یک سری مشکلات از کجا نشات بگیره، بنابراین راهکار بهتری می تونم بهت ارائه کنم.

بالطبع توقع و خواسته من از شما اینه که در نهایت صداقت و راستگویی پرسش ها رو پاسخ بدید چرا که اگر اطلاعات ارائه شده ناقص و یا دروغ باشه، در ادامه کار و هدایت شما به مشکل خواهیم خورد. در ضمن باید خاطر شما رو جمع کنم که پاسخ این سوالات به هیچ عنوان و هیچ شکلی در دسترس هیچ شخص دیگری خارج از این مجموعه و به هیچ قیمتی قرار نخواهد گرفت و اطلاعات شما کاملا ایمن هست.

این فرم کمی مفصل هست و باید سر فرصت پر بشه. دقت و صداقت شما تضمین حضور شماست. لزومی به قصه نوشتن نیست همینطور که جواب کوتاه الزاما خوب نیست. بنابراین برای خودت وقت بگذار و در پاسخها انصاف و تعادل رو رعایت کن. قرار نیست که این فرم برای اهداف روانشناسی مورد استفاده قرار بگیره، بنابراین از توضیحات اضافه اکیدا خودداری کنید.

در صورت انتخاب برای حضور در دوره، فقط از طریق واتس اپ با شما تماس خواهیم گرفت و نحوه حضور در کلاس را شخص به شخص پی می گیریم. اگر به هر دلیلی مجموعه صلاح ببینه که شخصی نباید در دوره شرکت کنه، مبلغ پرداخت شده تمام و کمال به حساب شخص بر خواهد گشت. بنابراین صبوری کنید و به تیم مدرسه هرمس خردمند اجازه بدید که کارشون رو سر فرصت و با دقت انجام بدن.

در انتها، خوشبختانه این فرم هر 30 ثانیه یکبار ذخیره میشه بنابراین جای نگرانی از دست رفتن اطلاعات وارد شده نیست مگر اینکه کش سیستم یا موبایلت رو پاک کنی. اینم از مزایای کامپیوتر بلد بودن منه!

در عشق و نور باشی و بمانی

شهروز و تیم اسپیریچوال هتل (مدرسه هرمس خردمند)

Loading

Pin It on Pinterest

Share This