اوایل زمستان سال 1398، اسپریچوال هتل، اولین هتل معنوی هفت ستاره فارسی زبان، گروهی از محققین، پژوهشگران، مترجمین، نویسندگان، هنرمندان، طراحان و تدوینگران نخبه را در قالب یک دپارتمان آموزشی قدرتمند و فرهیخته گرد هم آورد تا مصمم تر از گذشته به گسترش حیطه فعالیت های آموزشی خود بپردازد.

این هتل معنوی با گذشت زمان و با بهره گیری از تیم برنامه نویسی خود، در قالب اپلیکیشن «هرمس» به تأسیس مدرسه «هرمس خردمند» اقدام نمود و وب سایت این مدرسه را راه اندازی کرد تا از این طریق به گونه ای نوین به معرفی و ارائه دوره های آموزشی و مطالبی متنوع در زمینه های خودآگاهی، مدیتیشن و شفای درون بپردازد.

بدین منظور تیم تحقیق و توسعه اسپریچوال هتل، در راستای ارتقاء سطح آگاهی و انرژی خردجویان و با بهره گیری از منابع موثق، به تالیف مطالبی ارزشمند اهتمام ورزیده و مترجمین و نویسندگان این گروه، کتاب ها، مقالات، فیلم ها و انیمیشن های گردآوری شده را به گونه ای روان و قابل فهم، و زیر نظر اساتید باتجربه این مجموعه ترجمه نموده، به نگارش در می آورند.

از سوی دیگر هنرمندان، طراحان و تدوینگران این دپارتمان، با روشی خلاقانه جهت ارتقا سطح کیفی ارائه مباحث می کوشند تا تحصیل دانش و طی طریق را برای خردجویان، سهل و دلنشین سازند و محصولات منحصربفرد این مجموعه را به سبکی خاص و ماندگار ارائه دهند.

و در نهایت گروه پشتیبان این مجموعه در مسیر پیش رو، از طریق اپلیکیشن و وب سایت، بی دریغ همراه و پاسخگوی کلیه خردجویان و مراجعین محترم خواهد بود.
تیم منسجم و پویای اسپریچوال هتل، سوگند یاد می کند تا در راستای پیشبرد هدف اصلی این مجموعه، که همانا ارتقا سطح آگاهی، اشاعه نور و انتشار عشق حقیقی است، همواره ثابت قدم بوده و با تمام توان خود در این مسیر گام بردارد.