فعالیتهای مدرسه هرمس خردمند

دپارتمان آموزش اسپریچوال هتل، فعالیت های آموزشی خود را تحت عنوان «مدرسه هرمس خردمند» و به شیوه های متنوع، در قالب وبینارها و دوره های آموزشی آنلاین، دوره های آموزشی غیر حضوری و نیز کارگاه های حضوری سازماندهی می کند.

آخرین بروز رسانی: هتل معنوی دقیقا بعد از چهارسال از شروع فعالیت، در بُعد فیزیکی متجلی شد و مجموعه در حال آماده سازی و ساخت هتل و مدرسه در کشور ترکیه است و  به زودی پذیرای خردجویان و میهمانان از سراسر جهان خواهد بود. اطلاعات تکمیلی در آینده نزدیک در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

کارگاه های آموزشی حضوری: این کارگاه ها که معمولاً به صورت دوره های فشرده چند روزه و در کشورهای مختلفی نظیر آلمان، هلند و ترکیه برگزار می شوند، بستر مناسبی برای ارائه آموزش هایی را فراهم می آورند که نیازمند حضور فیزیکی شخص در فضای متناسب با محتوای آموزشی مورد نظر است.

دوره های آموزشی آنلاین: دوره های آموزشی آنلاین، دوره های نسبتاً بلند مدتی هستند که در فضای مجازی و با استفاده از پلتفرم های مناسب، معمولاً به صورت هفتگی و در روزها و ساعت های مشخصی برگزار می شوند. دوره های آنلاین را در این صفحه می توانید مشاهده کنید..

دوره حضوری آنلاین مدرسه

دوره های آموزشی غیر حضوری: دوره های آموزشی غیر حضوری مدرسه هرمس خردمند با عناوین متنوع و در سطوح گوناگون، در قالب اپلیکیشن «هرمس خردمند» ارائه می شوند. شما با نصب این اپلیکیشن به تمامی محتوای آموزشی غیر حضوری مدرسه دسترسی دارید و می توانید با تهیه دوره آموزشی مورد نیاز خود، متناسب با برنامه شخصی روزانه تان و در هر جا و هر زمانی که مایل هستید، از این بخش از آموزش ها بهره بگیرید.

اپلیکشین مدرسه هرمس خردمند

دانلود برای اندروید

دانلود اپ برای اندروید

برای دانلود مشکل داری؟ در راهنمای عیب یابی جستجو کن یا با بچه های پشتیبانی چت کن 

نسخه تحت وب

نسخه تحت وب مدرسه هرمس

مناسب برای آیفون، اندروید (نسخ قدیمی) و سایر سیستم عاملهای موبایل

وبینارها: بخشی از آموزش های مدرسه هرمس خردمند، با عناوین خاص، به صورت فشرده و در قالب وبینارهای آموزشی (که در واقع سمینارهایی در فضای مجازی هستند) ارائه می گردد. شما در هر جای دنیا که باشید، می توانید به راحتی و تنها با دسترسی به اینترنت از این بخش بهره ببرید.

وبینارهای مدرسه